ME VEGLËN E DUHUR PUNA BËHET MË E THJESHTË
POROSIT ONLINE VEGLËN TUAJ
NJE BATERI PËR TË GJITHA VEGLAT
BLI ONLINE VEGLAT PËR KOPESHTIN TUAJ
SAKTESI E JASHTËZAKONSHME DHE LEHTESI NË PERDORIM
AKSESORET BOSCH PRODHUAR PËR PUNËT MË TË VËSHTIRA
BLI ONLINE PJESË NDËRRIMI PËR VEGLËN TUAJ
Exit full screenEnter Full screen
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
 
 • Trapan

  TRAPAN ME GODITJE GSB 13 RE

  Trapani Bosch GSB 13 RE Professional, më I shituri në klasën e tij.

  Jashtëzakonisht I lehtë për tu përdorur. Jo më I madh se një dorezë pune dhe peshon vetëm 1.8 kg.

  Dorezë jo e rrëshkitshme për kapje të sigurt.

  Lirim I shpejtë I puntove falë mandrinos metalike.

  Ndryshim I numrit të xhirove për shpim preciz.

  Rrotullum djathtas – majtas.

 • Matrapik

  PISTOLETA RROTULLUESE SDS MAX GBH 5-40 D

  GBH 5-40 D Professional është mjeti origjinal në kategorinë e veglave rrotulluese të Bosch SDS. Dizajni i tij i lehtë dhe kompakt e bën atë ideal për të punuar në vende të vështira për tu arritur. Aparati është projektuar gjithashtu për qëndrueshmëri dhe karakterizohet nga pjese perberese metalike dhe një sistem vajosjeje i optimizuar. Motori i fuqishëm mundëson energji goditese  8,5 J për progres të shpejtë të shpimit dhe efikasitet të lartë të heqjes së materialit.

 • VEGLA ELEKTRIKE

  ZMERILUES ORBITAL RRETHOR GEX 125 AC

  GEX 125 AC Professional është zmeriluese e Bosch prej 125 mm e krijuar për zona të vogla dhe riparime vendesh. Dizajni kompakt dhe ergonomik me pozicione të kapshme të ndryshueshme ofron rehati të madhe edhe kur punoni sipër. Shporta e pluhurit është e pajisur me një sistem mikro filtri të integruar Bosch, i cili siguron një sistem efikas të nxjerrjes së pluhurit për funksionim praktikisht pa pluhur.

 • Sharrë Statike

  SHARRE BANGO GTS 10 J

  Sharra e bangos GTS 10 J është jashtëzakonisht kompakte, duke dhënë performancë profesionale portative në një larmi vendesh pune. Ka një dizajn kompakt dhe shumë zona kapëse për transport të lehtë dhe të rehatshëm. Motori mbresëlënës  1,800 W ofron efikasitet të fortë të prerjes për përparim të shpejtë të punës.

 • VEGLA ME BATERI

  VIDIATOR VIDHUES GODITES GSB 12V-30

  16,500.00L

  Kombinimi ideal i konstruksionit kompakt, produktivitetit dhe efikasitetit në kategorinë 12 V: Vidiatori GSB 12V-30 Professional. Me deri në 26,250 goditje / minutë, ai ofron numrin më të lartë të goditjeve në kategorinë 12 V, duke lejuar shpime të forta me një ndikim deri në Ø 10 mm në beton. Dizajni i tij kompakt lejon trajtim të përsosur dhe punë të lehtë – edhe në kushte të vështira pune. Me një shpejtësi të lartë prej 1,750 rpm, ky mjet vërtet i gjithanshëm mund të përdoret për një numër të madh detyrash.

DËRGESA NË ADRESËN TUAJ

NË TË GJITHË SHQIPËRINË

SUPORT I SHPEJT

JEMI KETU PËR TJU NDIHMUAR NË CDO MOMENT

PAGESA NË DORËZIM

100% TË SIGURTA

bosch-katalog

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies.
Product added!
The product is already in the wishlist!

Shopping cart

close