VEGLA PER PERPUNIM DRURI

Shop Banner

VEGLA PER PERPUNIM DRURI

Product Filters

Po shfaqet 1–12 nga 121 përfundime gjithsej

View :
 • Aparat për Lokalizim

  APARAT LOKALIZIMI DMF 10 ZOOM

  Funksioni i lokalizimitduke minimizuar kështu gabimet e shpimit – Gjen jo vetëm nënstruktura metalike, por edhe prej druri, si dhe kabllot – Tregon tensionin përmes një ekrani me 5 segmente me rezolucion të lartë – Rekomandim i qartë i shpimit me anë të LED i kuq / jeshil – Shënimi i lehtë i pozicionit të shpimit me shënuesin e integruar – Funksionim jashtëzakonisht i lehtë me kalibrim automatik
  Vjen me: Kase mbrojtëse 2 shënues Bateri Udhëzime pune Specifikimet: Materialet e zbulueshme: Çeliku përforcues, çeliku, metalet me ngjyra, nënshtresat prej druri, kabllo (jo) të drejtpërdrejtë Thellësia e zbulimit te çeliku, maks .: 100 mm Thellësia e zbulimitte bakri, maks .: 80 mm

 • Të tjera

  FREZE ME KUNJA PER BISKOTA GFF 22 A

  Freza e biskotave GFF 22 A Professional ofron nivele të shkëlqyera precize për lidhjet e drurit. Funksionimi i butë i zhytjes dhe një udhëzues i qëndrueshëm i këndit metalik sigurojnë rezultate të sakta. Aparati ka shumë rregullime precize të këndit dhe rregullime të thellësisë, duke siguruar fleksibilitet të veçantë për krijimin e lidhjeve të ndryshme. Motori jashtëzakonisht i fuqishëm 670 W ofron performancën ideale.

 • Frezë Multifunksionale

  FREZE MULTIFUNKSIONALE GOP 30-28

  Vegla multifuknsionale GOP 30-28 ka një motor 300 W të kombinuar me një ndërfaqe të shkëlqyeshme Starlock me një lidhje të optimizuar solide 3-dimensionale midis mjetit dhe përbërësit për transmetimin maksimal të energjisë. Përveç kësaj, doreza e hollë ergonomike e  ofron trajtim të rehatshëm dhe kontroll më të mirë të vegles. Ajo gjithashtu ka një fiksim magnetik që lejon zëvendësimin e lehtë të përbërësve.

 • Frezë Multifunksionale

  FREZE MULTIFUNKSIONALE PMF 220 CE

  E gjithanshme dhe e lehtë për tu trajtuar, ky mjet me shumë funksione është zgjedhja ideale për një gamë të gjerë punësh. Motori i tij 220 W jep fuqinë e nevojshme ndërsa zgjedhja elektronike e shpejtësisë lejon punën specifike të materialit. Një gamë e madhe e aksesorëve opsionale Starlock mbulon një larmi të gjerë të aplikacioneve ndërsa sistemi Bosch MagnetHold mundëson ndryshime më të lehta të aksesorëve.

 • Frezë Vertikale

  FREZE PER KENDE GKF 600

  Freza per kende GKF 600 është vegla speciale dhe e lehtë për t’u përdorur për pune të sakta. Ka një dizajn të optimizuar të trupit, duke e bërë atë një prerës shumë kompakt . Rregullimi i thellësisë së ndryshueshme të vegles  lejojn rregullime precize dhe siguron rezultate të sakta. Përveç kësaj ofrojn fleksibilitet për një gamë të gjerë aplikimesh.

 • Frezë Vertikale

  FREZE VERTIKALE GOF 1250 CE

  Freza vertikale GOF 1250 CE Professional lejon punë të rehatshme me performancë të mirë. Doreza e saj ergonomike është projektuar për trajtim të rehatshëm, pavarësisht nga pozicioni i kapjes, duke siguruar kështu kontroll të shkëlqyeshëm të vegles. Përveç kësaj, sistemi unik i kyçjes së boshtit lejon zëvendësimin e shpejtë të përbërësve.

 • Frezë Vertikale

  FREZE VERTIKALE GOF 1600 CE

  Freza vertikale elektrike GOF 1600 CE ofron një performancë të fortë. Motori i fuqishëm 1,600 W dhe shpejtësia karakteristike konstante kombinohen për të prodhuar rezultatet shume të mire4 të punës. Hapat e rregulluar të hollë të rregulluar 1/10 mm të frezës sigurojnë rregullimin ideal të thellësisë.

 • Frezë Vertikale

  FREZE VERTIKALE POF 1200 AE

  Projektet krijuese të përpunimit të drurit nuk kanë qenë kurrë kaq të lehta. Përjetoni rezultate më të mira me Bosch Electronic – thjesht shtypni çelësin për të arritur shpejtësinë e dëshiruar në çdo aplikacion dhe material. POF 1200 AE i bën të gjitha – nga formësimi i drurit dhe kundër -zhytjes deri te gdhendja e kanaleve, profilet e skajit dhe përsosja e derdhjeve.

 • Frezë Vertikale

  FREZE VERTIKALE POF 1400 ACE

  Përfundoni projekte druri me cilësi të lartë si një ekspert me POF 1400 ACE. Bosch Constant Electronic rregullon automatikisht fuqinë e mjetit, duke iu përshtatur ngarkesave duke ruajtur shpejtësinë për rezultate të shkëlqyera pa rrezikun e mbingarkesës. Mund të vendoset një thellësi e rregullueshme për saktësi mbresëlënëse deri në 1/10 mm. Mbajtja nën kontroll e punës është e thjeshtë falë një dritë të integruar të punës dhe përshtatës për bashkëngjitjet e fshesës me korrent duke mundësuar rezultate të sakta.

 • Thithës

  FSHESA PROFESIONALE GAS 20 L SFC

  Fuqi e lartë thithjeje falë turbinës së fuqishme thithëse 1,200 W – për aplikime të gjithanshme në punë të lagësht dhe të thatë.
  Pastrim i thjeshtë i filtrit falë sistemit gjysmë automatik të pastrimit të filtrit (SFC).
  Funksioni i goditjes së integruar për tharje të shpejtë dhe të lehtë, p.sh. bojë ose lëngje të tjera me tharje të lehtë.

 • Thithës

  FSHESA PROFESIONALE GAS 25 L SFC

  GAS 25 L SFC Professional është thithës pluhuri i lëvizshëm, kompakt dhe i lëvizshëm i Bosch për aplikime të lagështa dhe të thata. Ka një sistem pastrimi filtri gjysmë automatik (SFC) për mirëmbajtje të lehtë. Kapaku ka një certifikim të kapakut të pluhurit të klasit L sipas standardeve të BE-së, duke siguruar mbrojtje të besueshme të përdoruesit. Ai gjithashtu ka një dizajn shumë kompakt për transport dhe ngarkim të lehtë.

 • Thithës

  FSHESA PROFESIONALE GAS 35 L SFC+

  GAS 35 L SFC + Professional është thithës elektrik i pluhurit i lëngshëm dhe të thatë nga Bosch me një sistem të rehatshëm pastrimi filtri gjysmë automatik (SFC +). Ky sistem lejon pastrimin e shpejtë dhe të lehtë të filtrit me një dorë, për progres më të shpejtë dhe të butë të punës. Ka një çertifikim të kapuçit të klasit L sipas standardeve të BE-së, duke siguruar një mbrojtje të mirë të përdoruesit. Ajo gjithashtu ka një turbinë jashtëzakonisht të fuqishme thithëse 1,380 W, e cila siguron 254 mbar vakum shumë të lartë për rezultate të shkëlqyera të thithjes.

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies.
Product added!
The product is already in the wishlist!

Shopping cart

close